Skip to main content

Poon Hill wyjazd indywidualny

Pomyśl, że możesz… Spacerować po tajemniczym Katmandu, poznawać jego ponad 1000 letnią historię, setki świątyń i kapliczek, wtopić się w różnobarwny tłum tajemniczych religii, skosztować najpyszniejszych na świecie momo i cudownego mango lassi oraz obkupić się w rewelacyjnych sklepach Thamelu, gdzie do dziś pobrzmiewają echa hippisowskiego ducha.…spotkać żywą boginę i zobaczyć, że przepisy drogowe to niepotrzebny wymysł zachodniego świata.…spojrzeć w oczy Buddy i zapomnieć o wszystkich problemach, kręcąc młynkiem podtrzymać istnienie świata, patrząc jak z dymem dusze przechodzą reinkarnację…patrząc na najwyższe szczyty świata poznać się tak jak nigdy dotąd i zrozumieć, że gwiazdy są naprawdę blisko.…przeżyć przygodę swojego życia!

1. Wylot z Warszawy do Katmandu via Delhi
2. Przylot do Kathmandu
3. Kathmandu – zwiedzanie miasta
4. Przejazd do Pokhary
5. Start trekingu Naya Pul – Tirkhedungha (1540 mnpm)
6. Tirkhedungha – Ghorapani
7. Przed wschodem słońca pobudka i wejście na Poon Hill (3210 mnpm), później przejście do Tadapani
8. Jhinu Danda – gorące źródła
9. Tolka
10. Zejście do Phedi i przejazd do Pokhary
11. Zwiedzanie Pokhary
11. Przejazd do Parku Narodowego Chitwan
12.Chitwan – safari na słoniu
13. Przejazd do Katmandu
14. Zwiedzanie Katmandu Durbar Sqere, Swayambunath i Pashatutinath
15. Wylot z Katmandu
16. Powrót do kraju

Poon Hill wyjazd indywiduany

Oprócz wspólnych wyjazdów klubowych pomagamy w organizacji wyjazdów zindywidualizowanych w najciekawsze miejsca tego regionu Azji. Dla osób które preferują takie wyjazdy proponujemy spersonalizowaną pełną ofertę z atrakcyjnymi warunkami w oparciu o naszych lolalnych partnerów. Poon Hill wyjazd indywidualny jest odpowiedzią na tego typu wyjazdy. Jeśli jesteś zainteresowany, masz pytania – napisz do nas.

Error: Contact form not found.

Co zabrać

O zdrowiu

Kiedy jechać

Opis wyprawy, podobnie jak cała nasza działalność,skierowana jest tylko i wyłącznie do członków naszego stowarzyszenia. Osoby, które nie należą i nie chcą do niego należeć, nie mogą brać udziału w jego działalności.