Skip to main content

Tybet – Mount Kailash

wyjazd indywidualny

Są na świecie miejsca wyjątkowe. Jednak wśród nich jest jedno, które dla czterech religii jest osią wszechświata, brama do nieba i mieszkaniem bogów. Góra o niespotykanym pięknie i magii. Góra której okrążenie niweluje grzechy wszystkich poprzednich i przyszłych wcieleń. Góra która daje początek czterem największym rzekom tego regionu: Indusowi, Bramaputrze, Karnali i Sutlej. Góra która jest duszą Tybetu i jego symbolem. Trekking dookoła Mount Kailash to wyprawa do mistycznego dawnego Tybetu, który powoli odchodzi i przeżycie nie tylko estetyczno-turystyczne, ale przede wszystkim duchowe. To propozycja dla kogoś kto w wyprawach w góry szuka czegoś więcej… Tu to znajdzie!

1. Wylot z Warszawy do Katmandu via Delhi
2. Katmandu – zwiedzanie miasta
3.   Przejazd do Nyalam (3750 mnpm)
4.   Dzień aklimatyzacyjny
5.   Przejazd jeepami do Saga (4450 mnpm) z widokiem na Shisapangmę i przekroczeniem Brahmaputry
6.   Przejazd do Paryang (4600 mnpm)
7.   Paryang – Manasarovar 4558 – najwyżej położone słodkowodne jezioro na świecie. Obmycie w tym świętym jeziorze zmazuje wszelkie winy
8.   Eksploracja  Manasarovar
9.   Przejazd do Tarchen (4564 mnpm) z kąpielą w ciepłych źródłach
10.   Trekking do Dehara Puk (5000 mnpm) – początek szlaku pielgrzymkowego wokół MT. Kailash
11.   Przejście do klasztoru Zuthal Puk. Szlak wiedzie przez najwyższy punkt trekkingu przełęcz Dolma La Pass (5669 mnpm)
12.   Kończymy trekking i jedziemy do Saga
13.   Przejazd z Saga do Zangmu
14. Przjazd do Katmandu
15. Zwiedzanie Katmandu Durbar Sqere, Swayambunath i Pashatutinath
16.  Wylot z Katmandu

Oprócz wspólnych wyjazdów klubowych pomagamy w organizacji wyjazdów zindywidualizowanych w najciekawsze miejsca tego regionu Azji. Dla osób które preferują takie wyjazdy proponujemy spersonalizowaną pełną ofertę z atrakcyjnymi warunkami w oparciu o naszych lolalnych partnerów. Jeśli jesteś zainteresowany, masz pytania – napisz do nas.

 

Error: Contact form not found.

Co zabrać

O zdrowiu

Kiedy jechać

Slider
Photo credit: vijaykiran / Foter / CC BY

Opis wyprawy, podobnie jak cała nasza działalność,skierowana jest tylko i wyłącznie do członków naszego stowarzyszenia. Osoby, które nie należą i nie chcą do niego należeć, nie mogą brać udziału w jego działalności.