Skip to main content

Everest Base Camp North Tibet

wyjazd indywidualny

Doświadczysz tego co najlepsze ma do zaoferowania płaskowyż tybetański. Fascynująca kultura, piękna natura. Pomimo, że celem jest Everest Base Camp North od strony Tybetu, jest to nie tylko górski trekking. Masz szanse wziąć udział w ekscytującej wycieczce kulturalnej i poznać takie miejsca jak Lhasa – administracyjna stolica Tybetu, gdzie wsród starożytnej aury odkryjesz zabytki miasta: Pałac Potala, świątynię Jokhang, klasztor Sera, pałac Norbulingka.

Trasa wije się dolinami przez okoliczne wsie, wioski i przełęcze, gdzie będziesz podziwiać wspaniałe himalajskie szczyty. Zwiedzisz wszystkie większe miasta Tybetu: Shigatse, Gyantse, Zhangmu. Całość zostanie uwieńczona niesamowitym widokiem monumentalnej północnej ściany Everestu.

1. Wylot z Warszawy do Katmandu via Delhi
2. Przylot do Kathmandu
3. Zwiedzanie Kathmandu
4. Wylot do Gongar i przejazd do Lhasa
5. i 6. Zwiedzanie Lhasy
7. Przejazd do Gyantse (3950m)
8. Przejazd do Shigatse (3900m)
9. Przejazd do Tingri (4150m)
10. Przejazd do Rongbuk (5000m)
11. Everest Base Camp (5250m); przejazd do Tingri
12. Przejazd do Zhangmu (2300m)
13. Przejazd do Kathmandu (1337m)
14. Wylot do Kraju

Everest Base Camp North Tibet. Oprócz wspólnych wyjazdów klubowych pomagamy w organizacji wyjazdów zindywidualizowanych w najciekawsze miejsca tego regionu Azji. Dla osób które preferują takie wyjazdy proponujemy spersonalizowaną pełną ofertę z atrakcyjnymi warunkami w oparciu o naszych lolalnych partnerów. Jeśli jesteś zainteresowany, masz pytania – napisz do nas.

Error: Contact form not found.

Co zabrać

O zdrowiu

Kiedy jechać

Slider:
Photo credit: JoCoolz / Foter / CC BY-ND

Photos:
Photo credit: 29cm / CC BY-SA;  JoCoolz / CC BY-NDstevehicks  / CC BYstevehicks  / CC BYstevehicks  / CC BYstevehicks / CC BY

Opis wyprawy, podobnie jak cała nasza działalność,skierowana jest tylko i wyłącznie do członków naszego stowarzyszenia. Osoby, które nie należą i nie chcą do niego należeć, nie mogą brać udziału w jego działalności.