Skip to main content

Bhutan – wyjazd indywidualny

Bhutan Druk Jul – Królestwo Smoka, bo tak oficjalnie nazywa się ten mały kraj na pograniczu Nepalu i Indii, to propozycja specjalna. To najbardziej strzeżona tajemnica branży turystycznej. Burt Kerr Todd, pierwszy Amerykanin w historii który odwiedził Bhutan, napisał w artykule w National Geographic na Bhutan (Bhutan, Kraj gromu smoka , grudzień 1952): Bhutan leży wprost w centrum Himalajów, pośród najwyższych gór na ziemi … w jego 18.000 mil kwadratowych można znaleźć taką różnorodność klimatu i krajobrazu, taką wielkość i spokój, i taką fascynację jak z powieści, że tylko kilka krajów na świecie może się czymś takim pochwalić… Ktoś kto widział już wszytko powinien odwiedzić to zaczarowane miejsce. Tu naprawdę czas się zatrzymał! Izolacjonizm Bhutanu spowodował że możliwa od niedawna podróż do tego kraju to jak podróż w czasie.  To naprawdę ostatni taki kraj na świecie! Chcesz zobaczyć prawdziwy dawny Tybet? Bez nawisu cywilizacji i z najszczęśliwszymi mieszkańcami świata? Chcesz poczuć życie w królestwie zarządzanym przez buddyjskie klasztory? Zaplanujemy Ci pobyt indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań, zapewnimy przewodnika i pełną logistykę oraz wynegocjujemy najlepsze ceny na rynku. Jeżeli jesteś zainteresowany przygodą swojego życia skontaktuj się z nami!

1. Wylot z Warszawy do Katmandu via Delhi
2. Katmandu – zwiedzanie miasta
3. Przelot z Kathmandu do Paro

4. Zwiedzanie Paro, wizyta w Ta Dzong i Taktsang Monastery
5. Przejazd z Paro do Thimpu – zwiedzenia
6. Przejazd do Paro
7. Przelot do Kathmandu
8. Wylot z Katmandu
9. Powrót do kraju
Bhutan – wyjazd indywidualny.

Oprócz wspólnych wyjazdów klubowych pomagamy w organizacji wyjazdów zindywidualizowanych w najciekawsze miejsca tego regionu Azji. Dla osób które preferują takie wyjazdy proponujemy spersonalizowaną pełną ofertę z atrakcyjnymi warunkami w oparciu o naszych lolalnych partnerów. Jeśli jesteś zainteresowany, masz pytania – napisz do nas.

Co zabrać

O zdrowiu

Kiedy jechać

Slider
Photo credit: Göran Höglund (Kartläsarn) / Foter / CC BY

Opis wyprawy, podobnie jak cała nasza działalność,skierowana jest tylko i wyłącznie do członków naszego stowarzyszenia. Osoby, które nie należą i nie chcą do niego należeć, nie mogą brać udziału w jego działalności.