Nepal 2021

By November 22, 2020Aktualności
Nepal 2021

NEPAL 2021

Naprawdę mamy już dosyć koronawirusa.

Na szczęście dotarły do nas dobre wiadomości od naszych przyjaciół w Nepalu. Pełną parą ruszają przygotowania do sezonu trekkingowego – Nepal 2021.

Nie ma na co czekać już teraz trzeba planować trekkingi i wyprawy na wiosnę przyszłego roku.

My też już nie potrafimy się doczekać, dlatego proponujemy Wam magiczną podróż do jednego z najpiękniejszych miejsc na świecie – podróż do królestwa na dachu świata

Organizujemy na wiosnę  2021 roku 3 wyprawy do Nepalu:

  • Dla tych co marzą żeby poczuć atmosferę tajemniczej kultury Nepalu  – Lekki trekking na Poon Hill, na wschód słońca  ze spektakularnym widokiem na najwyższe góry świata Himalaje. będziemy zwiedzać Katmandu i wypoczywać nad jeziorem w Pokharze
  • Dla tych którzy chcą poczuć prawdziwą przygodę górską – Trekking dla tych o lepszej kondycji do bazy pod jedną z najbardziej spektakularnych ścian wspinaczkowych świata – Annapurna Base Camp. Oczywiście zasmakowanie kultury Nepalu i zwiedzanie Tajemniczego Katmandu Nas nie ominie:)
  • Absolutna klasyka- Trekking na dach świata EBC! Everest Base Camp. Oczywiście trochę inaczej niż wszyscy 😉 Najwyższy szczyt świata- Everest, potężna ściana Lhotse i jedna z najpiękniejszych gór świata Ama Dablam. Tu chyba nie potrzeba dalszych rekomendacji to trzeba zobaczyć.

Szczegóły wypraw jeszcze w tym miesiącu na naszej stronie. Zapraszamy na wspólną wyprawę Nepal 2021