Lato w mieście
Lato w mieście – Mocny finał akcji ! Silna asiaticowa grupa miała w środę okazję spróbowania wspinaczki panelowej na kultowej sztucznej ściance. Zajęcia na  Transformatorze rozpoczęła rozgrzewka prowadzona przez instruktora wspinaczki. A potem to już tylko sama przyjemność: ściany, liny, chwyty i …ciągle w górę! Super zabawa ujawniła kilka prawdziwych talentów ( pozdrawiamy Igora ;). Tak naprawdę jednak, to wszyscy wspinali się rewelacyjnie! Podobało się ?
Asiatica dziękuje Panu Burmistrzowi i wszystkim pracownikom Urzędu Miasta Wojkowice, z którymi super współpraca i wsparcie pozwoliło na realizację programu lato w mieście. Przede wszystkim jednak dziękujemy seniorom i juniorom za spędzenie z nami lata! Byliście rewelacyjni! Czy to na murach zamkowych, czy pod gwiazdami, na linie,robiąc zdjęcia, czy smakując sztukę, zawsze Wasz uśmiech i energia powodował, źe była to prawdziwa przygoda! Dziękujemy!
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i śledzenia wydarzeń, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, a my z przyjemnością znów się z Wami spotkamy!

Leave a Reply

2 + thirteen =