Annapurna Base Camp – wyjazd indywidualny

Wiesz, że to bedzie następny krok. Wiesz, że musisz spróbować, że legenda o której czytałeś jest na wyciągnięcie ręki. Czeka na Ciebie miejsce, które jest historą zdobywania najwyższych szczytów, czeka Annapurna Base Camp. Ten trekking to nie tylko tajemnicza kultura Nepalu. To wiecej niż świątynie, zabytki, przepiękne widoki, ciepłe źródła i cudowni ludzie. To podążanie szlakiem pierwszych zdobywców ośmiotysięczników. Będziemy wędrować w cieniu świętej góry – Machapuchare. Zobaczymy prawdziwe Himalaje i poczujemy mistykę tych gór. Trekking do Sanktuarium Annapurny jest jednym z napiękniejszych przeżyć dla każdego kto kocha góry! To coś na zawsze pozostanie w Waszej pamięci… Dotknięcie legendy!

1. Wylot z Warszawy do Katmandu via Delhi
2. Przylot do Kathmandu
3. Katmandu – zwiedzanie miasta
4.  Przejazd do Pokhary
5. Start trekingu Naya Pul – Tirkhedungha
6. Ghorapani
7. Poranne wyjście na Poon Hill, przejście do Tadapani
8. Sinuwa
9. Machapuchare Base Camp
10. Poranne wejście do Annapurna Base Camp, po sesji fotograficznej zejście do Bamboo
11. Jhinu Danda – gorące źródła
12. Tolka
13. Zejście do Phedi – przejazd do Pokhary
14. Przjazd do Katmandu
15. Zwiedzanie Katmandu Durbar Sqere, Swayambunath i Pashatutinath
16. Wylot z Katmandu
17. Powrót do kraju

Annapurna Base Camp – wyjazd indywidualny

Oprócz wspólnych wyjazdów klubowych pomagamy w organizacji wyjazdów zindywidualizowanych w najciekawsze miejsca tego regionu Azji. Dla osób które preferują takie wyjazdy proponujemy spersonalizowaną pełną ofertę z atrakcyjnymi warunkami w oparciu o naszych lolalnych partnerów. Jeśli jesteś zainteresowany, masz pytania – napisz do nas.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Co zabrać

O zdrowiu

Kiedy jechać

Opis wyprawy, podobnie jak cała nasza działalność,skierowana jest tylko i wyłącznie do członków naszego stowarzyszenia. Osoby, które nie należą i nie chcą do niego należeć, nie mogą brać udziału w jego działalności.